burger

Ментальне здоров’я починається зі щирого: «Ти як?» 

Опубліковано 13 Квітня 2023 року, о 11:19

Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук виступила спікером на тренінгу з ментального здоров’я.

Він проводився для заступників міністрів і керівників центральних органів виконавчої влади в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я, яка ініційована Оленою Зеленською.

У питанні ментального здоров’я органи державної влади мають стати єдиним цілим, наголосила Віцепрем’єрка, відкриваючи захід.

«Міністерства наразі розробляють власні програми у сфері психологічної допомоги. Але щоб кожен напрям спрацював якнайкраще, потрібно скоординуватися й об’єднати зусилля», – переконана Ірина Верещук.

Вона підкреслила: українці довели усьому світові свою незламність і стійкість, але їм також потрібна психологічна підтримка.

Посадовиця розповіла про власний досвід роботи зі стресом і психологічним шоком. Зокрема, про свій досвід подолання стресу від роботи на гуманітарних коридорах та обмінах військовополоненими.

«Досвід війни – це спільна велика травма і наш біль. Боротьба триває. Саме в такі часи розумієш, наскільки важливою є робота держави у формуванні єдиної політики з ментального здоров’я нації. Дякую Першій леді за її сміливість говорити про проблему ментального здоров’я нації на світовому рівні. Ментальна реінтеграція кожного з нас сьогодні починається з простого та щирого: «Ти як?». Сподіваюся, вже найближчим часом на це запитання українці спокійно і впевнено відповідатимуть: «Все добре!», – резюмувала Ірина Верещук.