burger

Працевлаштуватися внутрішньо переміщеним особам допоможуть ваучери на перекваліфікацію 

Опубліковано 21 Квітня 2023 року, о 11:42

Про це Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук заявила під час ефіру на телеканалі ICTV. Посадовиця зауважила, що наразі в державі діє певна кількість програм щодо працевлаштування внутрішньо переміщених осіб. Але фокусуватися потрібно насамперед на тих, які реально дають ефект.

«Ми, як міністерство, взялися відокремити ті з них, які позитивно зарекомендували себе у 2022 році й успішно працюють зараз. Якщо ж програма не показала результату та не довела своєї ефективності, ми мусимо це чесно визнати», – уточнила вона.

Як одну з успішно діючих назвала програму ваучерів на перепідготовку, отримання іншої спеціалізації, підвищення кваліфікації тощо.

«Цю програму для ВПО пропонує Державний центр зайнятості. Минулого року вона непогано себе показала. Тому ми фокусуємо зусилля на тому, щоб допомогти якомога більшій кількості внутрішньо переміщених осіб отримати цей ваучер. Тобто люди, які приїхали з небезпечних територій, матимуть можливість за кошти держави пройти перепідготовку, підвищити кваліфікацію і продовжувати працювати», – резюмувала Віцепрем’єрка.