burger

На молодіжному форумі «Крим Wave» обговорили реінтеграцію Криму

Опубліковано 27 Квітня 2023 року, о 10:39

У Києві відбувся молодіжний форум «Крим Wave». У ньому взяли участь експерти з політичної, економічної, культурно-інформаційної й інших сфер. Відбулися відкриті дискусії та діалоги з політично активною молоддю. Адже саме молодь виступатиме рушійною силою цього процесу.

На форумі був присутній заступник Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Анатолій Стельмах. Він назвав головні кроки України в Криму після його деокупації:

– відновлення органів державної влади;

– демілітаризація російських військових баз;

– притягнення до відповідальності держзрадників і колаборантів;

– правовий захист громадян України;

– забезпечення інформаційної безпеки.

Для реалізації плану Мінреінтеграції тісно співпрацює з Офісом Президента і Представництвом Президента в АРК. Зокрема, щодо питання кадрового резерву відновлення. Наразі Мінреінтеграції працює над відповідним нормативно-правовим актом.

Учасники форуму наголосили, що після деокупації в Криму насамперед має бути створена військова адміністрація. Потім – військово-цивільна. Після чого мають пройти вибори.

«Перевага на зайняття посад надаватиметься корінному народу, ветеранам, а також патріотично налаштованим професіоналам», – підкреслив Анатолій Стельмах.