burger

Вмотивований кадровий резерв буде головною рушійною силою реінтеграції наших територій – Ірина Верещук

Опубліковано 2 Червня 2023 року, о 9:27

На нараді під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук обговорювали питання кадрів для деокупованих територій. Зокрема, для освітньої та медичної галузей. Також обговорили кадровий резерв працівників для держустанов.

Учасники радилися щодо технічної можливості запровадження обліку вчителів і медиків на базі вже існуючих інформаційних систем МОН і МОЗ. За дорученням Віцепрем’єрки ці відомства, а також Мінцифри та Нацагентство з питань держслужби напередодні обговорили спільні підходи до вирішення цього питання.

Ірина Верещук наголосила на необхідності визначитися з вишами, які пріоритетно готуватимуть кадровий резерв. А також зауважила, що першочергово потрібно орієнтуватися на керівні кадри, оскільки саме в цій ланці очікується найбільша потреба.

Також присутні порушили питання володіння кримськотатарською мовою. Ірина Верещук доручила учасникам наради опрацювати пропозиції щодо цього від усіх зацікавлених відомств.

«Ще одне наше завдання – підготувати мотиваційну програму для наших вчителів, лікарів і всіх, хто поїде працювати на деокуповані території. Ці люди мають відчути підтримку від держави. В тому числі фінансову. Таку позицію підтримують Президент і Прем’єр-міністр. Бо мотивований кадровий резерв буде головною рушійною силою реінтеграції наших територій», – резюмувала посадовиця.