burger

Стартує створення Ради з питань ВПО при Черкаській ОВА: як взяти участь

Опубліковано 10 Серпня 2023 року, о 13:51

З 9 серпня розпочався прийом документів для формування Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Черкаській обласній військовій адміністрації (ОВА)

Стати членом Ради з питань ВПО запрошують: 

– внутрішніх переселенців, місцем фактичного проживання яких згідно з довідкою про взяття на облік ВПО є територія Черкаської області, у якій зареєстровано їх останнє задеклароване/зареєстроване місце проживання. В тому числі якщо вони є представниками суб’єктів господарювання, які в установленому законодавством порядку перемістили свої виробничі потужності й активи; 

– представників громадських об’єднань, у статутах яких визначено, що їхня діяльність спрямована на забезпечення та захист прав ВПО і реалізацію проєктів на Черкащині. 

Подати документи на участь у відборі можна до 23 серпня 2023 року у паперовій формі на адресу: м. Черкаси, вул. Максима Залізняка, 10, каб. 106 або в електронній формі (сканкопії) – на e-mail: [email protected]. 

З більш докладною інформацією та переліком необхідних документів можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, минулого тижня Уряд затвердив положення про Ради з питань ВПО при місцевих органах влади. Серед основних завдань таких рад – сприяння забезпеченню соціального захисту ВПО, їх працевлаштування, забезпечення житлом, надання психосоціальної, медичної та правової допомоги тощо.