![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/08/20230823_084811.png)
Це свято вшановує багатовікову історію українського державотворення й один із трьох головних символів нашої країни.
Сьогодні під синьо-жовтим прапором відбуваються не лише важливі світові події, а й тривають бої за українську ідентичність та європейські демократичні цінності.
Ці кольори майорять на полі бою з ворогом. Ми й надалі готові за них боротися. Не віддамо ворогові ані шматочка нашого синього неба і пшеничного поля. Бо це – наш символ свободи, який знає увесь світ!