burger

Органи соцзахисту мають отримати доступ до реєстру зруйнованого та пошкодженого житла. А до тих пір не можна призупиняти виплати власникам такого житла

Опубліковано 18 Вересня 2023 року, о 11:00

На цьому Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук наголосила під час засідання Координаційного штабу з питань ВПО.

У заході взяли участь представники Мінреінтеграції, Мінсоцполітики, Мінінфраструктури, Мін’юсту, МЗС, Пенсійного фонду, обласних військових адміністрацій, інших відомств та організацій.

Учасники наради розглянули, в тому числі, питання доступу органів соціального захисту до Держреєстру пошкодженого та знищеного майна. Це потрібно для продовження виплати допомоги особам, житло яких внаслідок бойових дій зруйноване або стало непридатним для проживання.

За результатами обговорення Ірина Верещук доручила відповідальним міністерствам вжити невідкладних заходів для вирішення питання доступу органів соціального захисту до відповідного реєстру.

«Неприпустимо призупиняти виплати допомоги на проживання власникам зруйнованого та пошкодженого житла. Управління соціального захисту наразі не мають доступу до Реєстру, але скоро цю проблему має бути вирішено. Люди мають продовжувати отримувати належну їм підтримку від держави», – акцентувала посадовиця.