burger

Міжурядова українсько-молдовська комісія з питань торговельно-економічного співробітництва: результати роботи

Опубліковано 3 Листопада 2023 року, о 11:01

На спеціальній нараді було обговорено стан виконання домовленостей, досягнутих за результатами зустрічі співголів Міжурядової українсько-молдовської змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва.

Зокрема, гостро стоїть питання щодо збереження тарифів на транспортування природного газу територією Республіки Молдова на поточному рівні.

Ірина Верещук доручила Міненерго та Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, провести відповідні консультації з молдовською стороною.

Крім того, продовжується робота над прискоренням розгляду молдовською стороною проєкту Угоди про спільне обслуговування ліній електропередач. А також – Меморандуму про запровадження системи попереднього повідомлення про виникнення надзвичайних ситуацій на українсько-молдовському кордоні.

Віцепрем’єрка доручила адміністрації Держприкордонслужби направити молдовській стороні для опрацювання проєкт Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Молдова про пункти пропуску через українсько-молдовський державний кордон.