burger

Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук провела зустріч із Послом Австралії в Україні Брюсом Едвардсом

Опубліковано 24 Листопада 2023 року, о 9:04

Обговорювали співпрацю щодо надання Австралією гуманітарної допомоги Україні у 2024 році.

Віцепрем’єрка подякувала Брюсу Едвардсу за підтримку України. Загалом від початку повномасштабного вторгнення Австралія надала військову та гуманітарну допомогу на суму 910 мільйонів доларів. В тому числі від Австралійського гуманітарного фонду з надзвичайних ситуацій (Emergency Humanitarian Fund).

Крім того, було введено санкції на торгівлю з росією та заборонено експорт до країни-агресорки.

Посол Австралії висловив захоплення стійкістю українського народу і злагодженою роботою влади на всіх рівнях – від центральної до місцевої. А також запевнив у подальшій підтримці з боку австралійського уряду й української діаспори, яка проживає в цій країні.

«Наступного року допомога українцям продовжуватиметься», – сказав він.

Ірина Верещук закликала не зменшувати допомогу Україні, а надавати її таким чином, щоб уможливити довгострокове планування гуманітарного реагування.

Також Віцепремʼєрка зазначила, що для отримання максимальної віддачі слід сфокусувати ресурси та зусилля на невеликій кількості пріоритетних напрямів.

«Якщо ми ясно розумітимемо, скільки й коли у нас буде ресурсів, ми зможемо краще планувати дії та управляти ризиками», – наголосила Ірина Верещук.