burger

У Національній академії СБУ відбувся науково-практичний семінар «Проблеми відновлення, забезпечення правопорядку та безпеки на деокупованих територіях України»

Опубліковано 6 Грудня 2023 року, о 11:30

У семінарі взяли участь представники сектору безпеки і оборони. До заходу також долучилася Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук.

«Наші військові вірять у деокупацію і доводять це на фронті. А ми, цивільні держслужбовці, віримо у перемогу настільки, наскільки беремо на себе відповідальність щодо повернення нормального життя на звільнених територіях», – зазначила посадовиця.

Ірина Верещук акцентувала на розширенні проєкту кадрового резерву на деокупованих територіях, координаторами якого є Мінреінтеграції та Нацагентство з питань державної служби. Так, Міносвіти, МОЗ і Мінсоцполітики вже формують свої кадрові резерви.

Крім того, Віцепрем’єрка зауважила, що за участю представників інших міністерств, обласних військових адміністрацій, громадського сектору та міжнародних організацій щотижня проводяться засідання Координаційного штабу з питань деокупованих територій. Під час них обговорюються напрацювання щодо окремих стратегій відновлення, які будуть зведені в один великий документ.

Така Стратегія була сформована ще до повномасштабного вторгнення. Втім, наразі держава стикається з великою кількістю нових викликів. Тому необхідно напрацювати нову стратегію для відновлення життєдіяльності на звільнених територіях.

«Хочу подякувати присутнім за плідну роботу. Нам дуже важливо ті напрацювання, які є і які ще будуть, покласти в основу ухвалення рішень на рівні Уряду», – наголосила Ірина Верещук.