burger

Програма «Власна справа»: держава вкладає ще пів мільярда на створення нових робочих місць

Опубліковано 1 Січня 2024 року, о 9:30

Ще понад пів мільярда гривень отримають підприємці – переможці чергового етапу відбору за грантовою програмою «Власна справа». Це дасть їм змогу створити майже 5 тисяч нових робочих місць, повідомляє Урядовий портал.

Найбільша кількість грантоотримувачів – це мешканці Львівської, Київської, Івано-Франківської, Вінницької областей та міста Києва.

Найпопулярнішими сферами діяльності є торгівля, ремонт автотранспорту, готельне господарство, організація харчування та переробна промисловість.

Загалом від початку дії програми вже визначено майже 13 тисяч переможців. Фінансова підтримка від держави для них загалом становитиме 3 мільярди гривень.

Нагадаємо, за грантовою програмою «Власна справа» українці можуть отримати від 50 до 250 тисяч гривень. Це можуть зробити як діючий підприємець, так і людина без відповідного досвіду.

Обов’язковою умовою для надання коштів є створення 1-2 робочих місць залежно від суми гранту. Кошти можна витратити на придбання або лізинг обладнання, закупівлю сировини та матеріалів, оренду приміщення.

Подати заявку можна на порталі Дія.