burger

Завдання держави — сприяти розбудові реабілітаційних центрів для військових та ветеранів

Опубліковано 8 Січня 2024 року, о 14:53

Про це Віцепрем’єр-міністерка Ірина Верещук наголосила на нараді з питань ветеранської політики. На ній порушили питання виділення коштів у поточному році на розбудову реабілітаційних центрів.

Зокрема, обговорили подальші кроки реалізації наступних проєктів:

• добудова філії Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина»;

• продовження будівництва корпусу лікувально-реабілітаційного центру ветеранів війни та внутрішньо переміщених осіб Рівненського обласного госпіталю.

Наразі узгоджуються питання щодо фінансування за рахунок коштів Фонду ліквідації наслідків збройної агресії для завершення будівництва зазначених реабілітаційних центрів.

На території Рівненського госпіталю вже зводять 4-поверховий корпус стаціонарного лікування із приймально-діагностичним відділенням.

«Нам потрібно швидко розбудовувати спроможну мережу реабілітаційних центрів. За основу брати ті центри, які вже демонструють високі показники якості й мають необхідну матеріальну та технічну базу. І найголовніше — мають кваліфікований персонал. Ми повинні посилювати саме такі заклади, адже це дасть мультиплікаційний ефект уже в найближчому майбутньому», — резюмувала Віцепрем’єрка.