burger

На Донеччині планують облаштувати наземні бетонні укриття біля відділень ПриватБанку

Опубліковано 13 Січня 2024 року, о 9:18

Це дасть змогу клієнтам отримувати банківські послуги під час повітряних тривог. Наразі здійснюється аналіз та оцінка такої можливості.

Про готовність взяти участь у цьому процесі заявили представники АТ «ПриватБанк» і Донецької ОВА під час засідання Координаційного штабу з питань деокупованих територій під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

На території Східного регіонального управління ПриватБанку вже збільшено кількість банкоматів до 98. Також встановлені додаткові термінали самообслуговування.

Завдяки цьому клієнти можуть без допомоги працівників поповнити картку чи мобільний телефон, оплатити послуги, продати валюту, погасити кредит, перевірити баланс та здійснити багато інших операцій.

Крім того, у будь-який час клієнти можуть скористатися необхідними сервісами у мобільному застосунку.

Також ПриватБанком вивчається можливість створення мобільних відділень на базі броньованих автомобілів зі спеціальним обладнанням. Для того, щоб банківські послуги могли отримувати мешканці прифронтових регіонів.

«Цей процес необхідний не лише Донецькій області, а й усім прифронтовим територіям. Під час повітряних тривог і клієнти, і працівники банку мають бути в безпеці. Тому варто якомога оперативніше вирішити це питання», – наголосила Ірина Верещук.