burger

Віцепрем’єрка Ірина Верещук взяла участь у Національній конференції щодо тимчасово окупованих територій

Опубліковано 21 Січня 2024 року, о 14:22

Сьогодні, 21 січня, у Києві проходить Національна конференція щодо тимчасово окупованих територій «Українці українцям близькі».

У програмі конференції – обговорення таких тем як збереження української ідентичності та можливі шляхи допомоги в умовах тимчасової окупації. Передбачені й дискусії щодо можливостей фіксації злочинів рф, протидії російській пропаганді та інформаційній війні проти України.

У заході беруть участь представники органів державної влади, міжнародних донорських організацій, а також громадські активісти та волонтери, які допомагають українцям на ТОТ.

Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук звернулася до учасників із вітальним словом.

«Я хочу від імені українського Уряду засвідчити підтримку волонтерським організаціям. Війна, на жаль, заходить у затяжну фазу. Тому ми розуміємо, що треба буде докладати ще більше зусиль. І я дуже прошу міжнародні організації, від яких залежить фінансування, продовжувати допомагати як у 2022 і 2023 роках», – наголосила Ірина Верещук.

Також з вітальними словами виступили директор Місії USAID в Україні Джеймс Хоуп, голова громадської організації «Центр громадянських свобод» Олександра Матвійчук, засновниця та керівниця громадської організації «Українська Волонтерська Служба» Анна Бондаренко, керівниця програми підтримки волонтерів на тимчасово окупованих та прифронтових територіях «Близькі» Віра Пасішнюк.

Зазначимо, що організатором заходу є команда проєкту «Близькі», який реалізується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Зміцнення громадської довіри» (UCBI).