burger

За підсумками 2023 року ветерани отримають 109 мільйонів гривень грантів від держави на розвиток бізнесу

Опубліковано 24 Січня 2024 року, о 17:08

Минулого року у межах ветеранського компоненту грантової програми «Власна справа» переможцями стали 260 ветеранів і членів родин учасників бойових дій, які отримають гранти на 109 мільйонів гривень. Про це повідомили на Урядовому порталі.

Відповідно до умов програми учасники бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, а також другий із їхнього подружжя можуть отримати такі гранти:

• до 250 тисяч гривень, до 500 тисяч гривень та до 1 мільйона гривень – для ветерана за умови створення одного, двох та чотирьох робочих місць відповідно;

• до 250 тисяч гривень та до 500 тисяч гривень – для другого з подружжя ветерана за умови створення одного та двох робочих місць відповідно.

Щоб отримати грант від 500 тисяч гривень до 1 мільйона гривень, ветеран має бути зареєстрований як ФОП не менше ніж 3 роки.

Такий грант надається за умови співфінансування з отримувачем у співвідношенні 70/30. Тобто отримувач гранту має вкласти у свою справу 30% власних коштів, 70% коштів надасть держава у вигляді гранту.

Заявки на отримання гранту подаються через портал Дія разом із бізнес-планом.