burger

У Сумах Ірина Верещук відвідала заклади для учасників бойових дій та ветеранів

Опубліковано 28 Січня 2024 року, о 12:05

Під час робочої поїздки команда Мінреінтеграції відвідала заклади для військових, членів сімей загиблих, ветеранів та їхніх родин. 

Один із таких – Центр учасників бойових дій. Його діяльність спрямована на підтримку та відновлення здоров’я, повернення до активного повноцінного життя у суспільстві захисників України та їхніх сімей.

Наразі на обліку в установі їх перебуває понад 3,5 тисячі, з них більш ніж 1,5 тисячі – члени сімей учасників бойових дій.

За минулий рік у Центрі люди отримали понад 36 тисяч послуг. А з початку січня поточного року вже надано майже 2,4 тисячі послуг близько пів тисячі осіб.

Загалом заклад надає соціальну підтримку та супровід, юридичне консультування, психологічну допомогу тощо. Також там функціонує відділення реабілітації, де з початку року надали понад 8,5 тисяч процедур.

Крім того, на базі вказаної комунальної установи Сумської міської ради реалізується експериментальний проєкт щодо запровадження Інституту помічника ветерана.

Також Ірина Верещук відвідала бізнес-школу для учасників бойових дій та ветеранів.

Її створили на базі Сумського національного аграрного університету для адаптації ветеранів до цивільного життя та активної участі у розбудові країни.

У закладі забезпечили безбар’єрний доступ, щоб всі почували себе комфортно під час навчального процесу.

Бізнес-школа пропонує курси підвищення кваліфікації. Там викладатимуть основи підприємництва та бізнес-планування, інтернет-маркетингу, написання успішних проєктів, фінансову грамотність тощо.