burger

Укрпошта доставлятиме ліки на деокуповані території

Опубліковано 21 Лютого 2024 року, о 14:20

На Донеччині та у прикордонних районах Сумщини стартував пілотний проєкт «Укрпошта. Аптека».

На деокупованих і прифронтових територіях бракує стаціонарних аптек. Тепер громадяни можуть замовити й отримати медикаменти через Укрпошту, яка отримала ліцензії на роздрібну та електронну роздрібну торгівлю лікарськими засобами.

«Люди на деокупованих територіях скаржилися на труднощі з ліками. Статистика МОЗу засвідчує: в областях, де тривають чи велися бойові дії, понад 2 тисячі населених пунктів не мають аптек або вони зруйновані», – розповіла Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук.

На одній із міжвідомчих нарад обговорювали проблему забезпечення ліками деокупованих і прифронтових районів, де немає аптек. Так народилась ідея, яка згодом перетворилася у проєкт «Укрпошта. Аптека».

«Дякую МОЗ та Укрпошті. Цей проєкт є прикладом швидкого втілення гарної ідеї в життя. Взяли й зробили!» – наголосила Віцепрем’єрка.

Незабаром планується розширення проєкту. До нього буде долучено прифронтові Харківщину, Херсонщину, Миколаївщину, Запоріжжя тощо.

Як замовити ліки через «Укрпошта. Аптека»

Замовляти можна лікарські засоби безрецептурної групи (майже 10 тисяч найменувань), а також – за програмою «Доступні ліки», яка наразі включає 515 торгових назв лікарських засобів та медобладнання.

Щоб замовити, необхідно зателефонувати за номером: 0 800 300 545. Для зв’язку з фахівцем слідуйте підказкам у голосовому меню.

Замовлення буде спаковано та надіслано за послугою «Укрпошта Експрес». Доставка безкоштовна.

Відстежити відправлення можна на сайті, у мобільному застосунку та через чат-бот у месенджерах.

Для перевірки правильності комплектації замовлення передбачено огляд при врученні посилки.