![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/photo_2024-02-26_12-21-43.jpg)
За сприяння Мінреінтеграції розпочалася всеукраїнська інформаційна кампанія «10 років спротиву окупації Криму. Спротив триває».
Мета: згадати та вшанувати мужність тисяч жителів Кримського півострова, які 26 лютого 2014 року вийшли у Сімферополі на мітинг задля підтримки територіальної цілісності України.
Завдяки кампанії, що проводиться спільно з Представництвом Президента України в Автономній Республіці Крим, протягом року громадяни зможуть дізнатися більше про історію та культуру Криму, а також про всіх, хто чинив і продовжує чинити опір окупантам на півострові.
Ознайомитись з інформаційними матеріалами на цю тему можна за посиланням.