![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-02-28_19-02-46.jpg)
Таке переконання Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук висловила на Форумі з підтримки ветеранського підприємництва.
«Бюрократія та паперова тяганина перетворилися на велику проблему у ветеранському житті. Але ветерани не повинні стояти у чергах за паперами або ходити по кабінетах, щоб щось комусь довести», – зазначила Віцепремʼєрка.
«Необхідна чіткіша міжвідомча координація для усунення непотрібних бюрократичних процесів. Також потрібна максимальна цифровізація. Саме цього хочуть наші ветерани», – додала Ірина Верещук.