burger

Вразливі домогосподарства Харківської, Херсонської та Сумської областей продовжують отримувати паливну деревину

Опубліковано 1 Березня 2024 року, о 9:49

Проміжні результати забезпечення населення відповідних територій твердим паливом обговорили учасники спеціальної наради під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

Представники органів місцевої влади та міжнародних організацій відзвітували про виконану роботу. Йшлося про темпи забезпечення населення паливом, а також перерахування кеш-підтримки окремим громадам для його закупівлі.

Харківська область

Станом на кінець лютого деревиною паливною безпосередньо або коштами на її придбання забезпечено 27 318 вразливих домогосподарств із 30 619, що становить 89% від загальної потреби.

Херсонська область

Допомоги потребували 17 906 вразливих домогосподарств у 18 громадах правобережної частини Херсонщини.

Станом на кінець лютого допомогою було охоплено 20 870 домогосподарств. Це на 1463 більше, ніж було забезпечено в середині лютого цього року.

Сумська область

Сумською ОВА визначено 72 487 домогосподарств, які потребують допомоги. Наразі її отримали 45 559, що на 1872 домогосподарства більше, ніж було надано станом на середину лютого поточного року.

Наразі робота щодо забезпечення деревиною паливною вразливих верств населення у постраждалих від війни громадах Харківщини та Сумщини триває.

Віцепрем’єрка закликала відповідальні сторони пришвидшити надання допомоги та виконати завдання із забезпечення потреб населення паливом у повному обсязі.