burger

Уряд виділив ще понад 156 мільйонів гривень на компенсації за безоплатне розміщення ВПО у закладах

Опубліковано 22 Березня 2024 року, о 17:37

Йдеться про компенсації за спожиті комунальні послуги під час безоплатного перебування внутрішньо переміщених осіб у приміщеннях об’єктів державної, комунальної та приватної власності. Рішення було ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів.

Документом передбачено виділення відповідним закладам із резервного фонду державного бюджету понад 156,6 мільйона гривень для покриття витрат на комунальні послуги за жовтень – грудень 2023 року. З них буде спрямовано:

• Понад 23 мільйони гривень – на виплату компенсацій закладам державної форми власності, що належать до сфери управління МВС, Мінагрополітики, Міненерго, МОН, МОЗ, МКІП, Мінсоцполітики.

• Більш ніж 129,1 мільйона гривень – комунальним закладам, державним закладам освіти, які передані на фінансування з місцевих бюджетів, і закладам спільної власності територіальних громад області та району, що перебувають в управлінні обласних та районних рад.

Надання цієї додаткової дотації із держбюджету місцевим бюджетам за затвердженим розподілом між обласними бюджетами здійснюватиме Мінреінтеграції.

• Понад 4,4 мільйона гривень – приватним закладам (окрім приватних закладів освіти).

Мінреінтеграції дякує Мінекономіки та Мінфіну за співпрацю у реалізації державної політики щодо підтримки внутрішньо переміщених осіб.