burger

На Херсонщині діти можуть отримати одноразову матеріальну допомогу на оздоровлення

Опубліковано 30 Березня 2024 року, о 13:56

Мешканці Херсонської області віком від 7 до 18 років зі статусом дитини, постраждалої внаслідок воєнних дій, можуть отримати одноразову грошову допомогу на оздоровлення і психологічну реабілітацію. Про це повідомляє Херсонська ОВА на своїй Facebook-сторінці.

Для цього у регіоні діє обласна програма оздоровлення та відпочинку дітей на 2021-2025 роки. Зауважимо, що сума виплати залежить від вартості путівки, придбаної батьками або за укладеним договором, але не більше 20 тисяч гривень на особу.

Для участі у програмі необхідно подати такі документи:

– копію паспорта громадянина України (іншого документа, що посвідчує особу заявника);

– копію картки платника податків;

– копію свідоцтва про народження дитини;

– копію паспорта дитини (за наявності);

– копію документа, який підтверджує встановлення опіки над дитиною (за наявності);

– довідку із зазначенням реквізитів рахунку заявника в банку за стандартом IBAN;

– копію витягу з реєстру територіальної громади, що містить інформацію про задеклароване/зареєстроване місце проживання;

– копію відповідного рішення про надання дитині статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів;

– копію путівки або договору про надання послуг з оздоровлення або психологічної реабілітації чи іншого документа, який підтверджує наміри заявника.

Подати заявку можна звернувшись до органів соціального захисту населення за зареєстрованим місцем проживання або перебування дитини.