burger

На міжвідомчій нараді розглянули питання підвищення лімітів зберігання палива для безперебійного функціонування генераторів у прифронтових регіонах

Опубліковано 28 Травня 2024 року, о 9:52

Згідно з чинним законодавством резерв палива не має перевищувати 2000 літрів. Натомість у період загострення ситуації, особливо у прифронтових регіонах, таких як Харківська та Сумська області, деякі підприємства потребують постійної роботи генераторів.

Під час спеціальної наради під головуванням Віцепрем’єр-міністерки Ірини Верещук було запропоновано розглянути можливість збільшення ліміту на зберігання резервного пального. А саме підвищити його із 2000 до 10 000 літрів на об’єкт.

Посадовиця доручила представникам відповідальних міністерств невідкладно підготувати пропозиції щодо вирішення цього питання. А також запропонувала розглянути можливість формування додаткових резервів палива при підготовці до нового опалювального сезону.

«Маємо допомогти вирішити питання забезпечення достатньою кількістю палива для генераторів на прифронтових територіях, щоб підтримати місцевих мешканців», – зазначила Ірина Верещук.