burger

Іпотека під 3%: у червні пройде наступний відбір сімей ВПО на отримання пільгових кредитів

Опубліковано 3 Червня 2024 року, о 10:00

У четвер, 6 червня, відбудеться шістнадцятий відбір серед кандидатів на отримання кредиту за програмою «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб».

У процесі відбору будуть визначені 600 сімей внутрішніх переселенців, які отримають можливість придбати житло у кредит за найнижчою в Україні ставкою 3% на рік. Кредити надаються на строк до 30 років із початковим внеском 6% від вартості житла.

Проєкт реалізується Мінреінтеграції та Держмолодьжитлом за фінансової підтримки Уряду Німеччини через Кредитну установу для відбудови (KfW).

Пряма трансляція заходу проходитиме о 13:00 на YouTube-каналі фонду. Переможці будуть визначені методом випадкової вибірки із застосуванням програмного забезпечення.

Контроль за відбором здійснюватимуть представники Мінреінтеграції, Держмолодьжитла та Імплементаційного консультанта.

Докладна інформація про те, як подати заявку, доступна за посиланням.

Важливо! Прийом заяв для включення до реєстру буде припинено на добу, протягом якої здійснюватиметься відбір, і відновлено наступного дня після відбору.

Нагадаємо, що за підсумками попередніх етапів відбору 669 сімей внутрішньо переміщених осіб уже отримали пільгові кредити та придбали власне житло.

«Ми вдячні німецьким партнерам за цей важливий для наших внутрішніх переселенців проєкт, який дає їм змогу придбати житло на доступних умовах. Ми будемо робити все від нас залежне, щоб проєкт «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб» був масштабований і сприяв забезпеченню житлових потреб більшої кількості постраждалих від війни громадян», – зазначила Віцепрем’єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук.