burger

Уряд виділив ще понад 63 мільйони гривень на компенсації за безоплатне розміщення ВПО у закладах

Опубліковано 7 Червня 2024 року, о 16:50

Йдеться про компенсації за спожиті комунальні послуги під час безоплатного перебування внутрішніх переселенців у приміщеннях об’єктів державної, комунальної та приватної власності. Рішення було ухвалено на засіданні КМУ.

Документом передбачено виділення відповідним закладам із резервного фонду державного бюджету більш ніж 63,7 мільйона гривень для покриття витрат на комунальні послуги за лютий 2024 року. З них буде спрямовано:

• Понад 9,7 мільйона гривень – МВС, Мінагрополітики, Міненерго, МОН, МОЗ, МКІП, Мінсоцполітики для виплат компенсацій закладам державної форми власності, що належать до сфери їх управління.

• Більш ніж 52,8 мільйона гривень – комунальним закладам, державним закладам освіти, які передані на фінансування із місцевих бюджетів, і закладам спільної власності територіальних громад області та району, що перебувають в управлінні обласних та районних рад.

Надання зазначеної вище дотації із держбюджету місцевим бюджетам за затвердженим розподілом між обласними бюджетами здійснюватиме Мінреінтеграції.

Також понад 1,1 мільйона гривень надається обласним військовим адміністраціям для виплат компенсацій приватним закладам (окрім приватних закладів освіти).

Мінреінтеграції дякує Мінекономіки та Мінфіну за співпрацю у реалізації державної політики щодо підтримки внутрішньо переміщених осіб.