![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/img_0264.jpeg)
Сьогодні у Дніпрі Віцепремʼєр-міністр Ірина Верещук провела розширене засідання Координаційного центру з підтримки цивільного населення при Дніпропетровській ОВА.
У нараді взяли участь представники Мінреінтеграції, Дніпропетровської ОВА, районних військових адміністрацій, територіальних громад, міжнародних і громадських організацій, а також народних депутатів.
Серед пріоритетних тем — ветеранські проєкти та житло для ВПО.
Зокрема, йшлося про досвід впровадження у місцевих ЦНАПах єдиного вікна ветеранського сервісу «Я – Ветеран».
Також Дніпропетровська ОВА доповіла про стан забезпечення ВПО житлом, роботу гарячої лінії для внутрішніх переселенців і надання соціальних послуг особам похилого віку та особам з інвалідністю.
![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/img_0265.jpeg)
![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/img_0266.jpeg)
![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/img_0267.jpeg)