burger

Найважливіше за тиждень 1 липня — 7 липня

Опубліковано 7 Липня 2024 року, о 17:00

Віцепремʼєрка Ірина Верещук з робочою поїздкою відвідала Донеччину.

У Дніпрі Віцепремʼєр-міністр Ірина Верещук провела розширене засідання Координаційного центру з підтримки цивільного населення при ОВА, ознайомилася з роботою сервісу «Я – Ветеран» та відвідала Центр соціальної адаптації людей з інвалідністю «Океан добра».

Мінреінтеграції відстояло права 265 внутрішніх переселенців у Дніпрі.

Уряд прийняв зміни, розроблені Мінреінтеграції, які мають підвищити ефективність проєкту «Житлові приміщення для внутрішньо переміщених осіб».

До проєкту із забезпечення скрапленим газом вразливих категорій громадян на прифронтових територіях планують долучити ще дві області.

На засіданні Комісії з питань міжнародного гуманітарного права обговорили можливість впровадження навчальної програми з МГП в середніх загальноосвітніх та вищих навчальних закладах.

Проблеми вугледобувних підприємств обговорили на нараді під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук. Йшлося про шахти на Донеччині, Дніпропетровщині, Львівщині та Волині.

Рахункова палата позитивно оцінила програму пільгових житлових кредитів для ВПО. Йдеться про проєкт, який реалізується Мінреінтеграції та Держмолодьжитлом за фінансової підтримки Уряду Німеччини.

Віцепрем’єрка Ірина Верещук провела робочу зустріч із керівником профільної інституції ЄС із гуманітарного реагування Мацеєм Поповським. Обговорювали підготовку до зимового періоду, особливо на прифронтових територіях.

Уряд дозволив проводити певні види публічних закупівель без відкритих торгів.

На засіданні Уряду ухвалено зміни в складі Координаційного штабу з питань захисту прав дитини в умовах воєнного стану. Зміни до постанови КМУ від 17 березня 2022 року № 302 розробила команда Мінреінтеграції у зв’язку з утворенням Державної служби у справах дітей.