![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/63f1a71b-351d-4ade-9cf8-c56f1ca682e3.jpeg)
На цьому Віцепрем’єрка наголосила під час ефіру на єдиному телемарафоні новин. Вона звернулася із закликом не брати російські паспорти та виїжджати з ТОТ на контрольовану територію України або в треті країни.
«Сьогоднішня парадигма деокупації передбачає мілітарний шлях. Ми говоримо не про роки, йдеться про місяці. Примусова паспортизація нічого не дасть окупантам. Звичайно, вони намагаються зробити життя українських громадян нестерпним з точки зору нормального існування людини. Але всі ці зусилля марні. Бо деокупація незабаром», – сказала посадовиця.
«Прошу всіх: евакуюйтеся, будь ласка. Чоловіки мають залишити ТОТ, щоб уникнути мобілізації у ворожу армію. Жінкам і дітям також краще виїхати, щоб їх не використовували як живий щит», – резюмувала Віцепрем’єрка.