![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/03/9de066d2-ef13-4415-863e-035c31cbe488.jpeg)
Наталія Ровицька 13 років працювала директоркою 66-ї школи в Маріуполі. Навіть після вторгнення, коли місто щодня обстрілювали, вона приходила до шкільної будівлі, аби перевірити, чи все з нею гаразд.
Утім 12 березня навчальний заклад знищили окупанти. Після цього Наталія наважилася покинути рідне місто та виїхала до Польщі.
У Варшаві вчителька одразу взялася до роботи й очолила «Першу українську школу». Зараз продовжує викладати для українських школярів та дистанційно керує рідним навчальним закладом, адже вчителі та учні роз’їхалися по всьому світу.
«Завдяки роботі я не зосереджуюся постійно на тому, що болить. На моїх очах росте молоде покоління українців, і я вірю, що саме вони – наше майбутнє», – говорить Наталія.