![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/605cbb5a-998f-4492-b678-fd0be85d9f90.png)
Наразі це питання залишається серед найбільш актуальних для мешканців звільненого Херсона. Тому нагадуємо: щоб її отримати, необхідно звернутися до найближчого гуманітарного центру, голови районної ради чи старостинського округу. Там допоможуть оформити відповідну заявку та повідомлять дату отримання.
У заяві потрібно вказати дату, ПІБ та адресу заявника, а також дані уповноваженої особи, яка отримуватиме допомогу.
Ваше звернення розгляне комісія з розподілу, яка працює з понеділка по п’ятницю з 15:00 до 17:00. Дізнатися результати можна за номером телефону: (099) 253-46-16.