![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/fc9c6e6a-884a-4d5f-8eef-ff9e96930d24.jpeg)
Станом на 2 січня до територіальних громад прифронтових областей доправлено понад 199 тисяч метрів кубічних дров, з яких 151 тисяча вже розподілена серед домогосподарств. Загалом більш ніж 53 тисячі сімей отримали безоплатні дрова для обігріву своїх осель у зимовий період.
Нагадаємо, з метою забезпечення паливною деревиною населення територій, прилеглих до зони бойових дій, Уряд за ініціативи Мінреінтеграції затвердив розподіл субвенції з Держбюджету місцевим бюджетам.
На кінець 2022 року областями було реалізовано кошти на суму понад 524,5 млн гривень, що складає понад 93% виконання субвенції.
Наразі продовжуються доставка та розподіл паливної деревини, аби мешканці прифронтових територій могли перезимувати в теплі.