![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/11/img_5474.jpeg)
Станом на 29 листопада кошти у сумі більш ніж 49,2 мільйона гривень надійшли до обласних бюджетів. Вони будуть спрямовані на покриття витрат за спожиті комунальні послуги закладам, які безоплатно розмістили внутрішньо переміщених осіб у травні-липні 2023 року.
Йдеться про комунальні заклади, державні заклади освіти, що передані на фінансування з місцевих бюджетів, і заклади спільної власності територіальних громад області та району, що перебувають в управлінні обласних та районних рад.
Зазначимо, що ці кошти Уряд виділив із резервного фонду державного бюджету. Згідно з відповідним розпорядженням КМУ Мінреінтеграції спрямувало їх місцевим бюджетам для виплат компенсацій закладам, які прихистили внутрішніх переселенців.