![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/01/bf31c462-f5c7-4f3e-a8ac-b8e2de1e8e4d.jpeg)
З 1 лютого українці можуть подати заявку на отримання допомоги 500+. У разі її подання до 30 квітня гарантована безперервність виплати допомоги, яку надають на кожну дитину до 18 років незалежно від доходу родини.
Заявку на отримання допомоги можна подати в електронному вигляді через PUE ZUS, портал Emp@tia та через електронний банкінг багатьох польських банків.
Крім того, можна звернутися в центр обслуговування клієнтів ZUS, де українцям нададуть допомогу у заповненні заявки та її електронній подачі.
До заявки потрібно додати документ, що підтверджує характер перебування в Республіці Польща.
Допомога ZUS виплачуватиметься щомісяця на вказаний банківський рахунок.