![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2024/02/img_20240221_103229_778.jpg)
За сприяння Мінреінтеграції спільно з військовими адміністраціями Сумської й Івано-Франківської областей було здійснено відправлення дітей із Конотопського та Шосткинського районів Сумської області на санаторно-курортне лікування на Івано-Франківщину.
Віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук зустрілася з дітьми у Києві перед відправленням потяга. В закладі, куди прямують, вони пройдуть лікування та реабілітацію з використанням природних лікувальних ресурсів.
Крім того, діти матимуть змогу продовжити своє навчання в загальноосвітній школі І-III ступенів безпосередньо на території санаторію.