![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-15_14-22-37.jpg)
Сьогодні Віцепремʼєр-міністр Ірина Верещук разом з очільником ОВА Олегом Синєгубовим та Координаторкою ООН в Україні Деніз Браун відвідали гуманітарний хаб для громадян, які евакуюються із небезпечних районів Харківської області.
Цей хаб облаштовано в одному з навчальних закладів. З метою надання гуманітарної, психологічної та правової допомоги, консультацій стосовно виплат чи оформлення документів там організовано роботу міжнародних, громадських та волонтерських організацій.
Також евакуйованим пропонується поселення в місцях тимчасового перебування, що створені на базі гуртожитків закладів освіти.
![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/1.jpg)
![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/2.jpg)
![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2024/05/3.jpg)