![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/388f6a1e-269d-4d74-9ee0-70a004c9469c.jpeg)
Посадовці на чолі з Віцепрем’єркою Іриною Верещук поспілкувалися з переселенцями та керівниками територіальних громад, мешканці яких прихистили ВПО у власних оселях.
«Дуже добре, коли частина переселенців мешкає у МКП, але більшість проживає у громадах. Це дає їм кращі можливості для соціалізації та якнайшвидшої адаптації до життя в нових умовах. Я розумію, що це значне навантаження на громади. Тому хочу подякувати їхнім керівникам за те, що надають людям, які прибули з гарячих точок, можливість почати життя з новими силами», – сказала вона.
Зазначимо, що на Житомирщині проживають внутрішньо переміщені особи з Луганщини, Херсонщини й інших небезпечних регіонів. Команда Мінреінтеграції привезла їм гуманітарну допомогу від USAID, МКЧХ, ЮНІСЕФ та інших гуманітарних і благодійних організацій.
Переселенці отримали одяг, взуття, предмети першої потреби, засоби гігієни тощо. А дітлахи до Дня святого Миколая найулюбленіше – солодощі.
![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/9cabac36-1a30-45a5-a0a7-f8fac43ce5dc.jpeg)
![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/c00759b3-6062-4728-ba2c-c928c56ddf33.jpeg)