![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/89f963b8-b982-4133-8188-e7fa72f5181a.jpeg)
Сьогодні в Києві у Центральному будинку офіцерів Збройних Сил України відбулася зустріч Віцепрем’єр-міністра України Ірини Верещук, заступника Міністра оборони Ганни Маляр, командувача морської піхоти ЗСУ генерал-лейтенанта Юрія Содоля та представників Генштабу ЗСУ з рідними полонених військовослужбовців 36-й бригади морської піхоти.
Під час розмови обговорювались механізми та особливості обміну полоненими.
Також обговорили соціальні гарантії родинам полонених, а також комунікацію між держорганами, що займаються полоненими і їхніми родинами.
На завершення Віцепрем’єр-міністр запевнила, що скільки б не тривала війна, держава боротиметься за кожного полоненого.
![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/eca8f14d-9643-4e96-94a2-5b6592f54350.jpeg)