![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2022-08-12_15-15-06.jpg)
Це провокація ворога, яка несе у собі загрозу національному суверенітету і цілісності держави, нагадала віцепрем’єр Ірина Верещук. Окупантам не вдалося захопити Україну, як вони сподівались. Вони зустріли шалений спротив не лише на фронті, а й на ТОТ. Відтак, намагаються використовувати насильницьку паспортизацію та фальшиві так звані “референдуми” на ТОТ.
“Зараз команда Мінреінтеграції працює над законопроєктом, який вводить кримінальну відповідальність за примусову паспортизацію. Отримання російського паспорта — перший крок до колаборантства та пособництва ворогові», – зазначила Ірина Верещук.