![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/msg-834408881-1288784.jpg)
Мешканці тимчасово окупованих росією територій не сприймають ані російську паспортизацію, ані ідею проведення гібридного референдуму.
Рішення окупантів провести референдум на ТОТ є абсолютно провальним, як і спроба паспортизувати місцеве населення. Попри всі силкування загарбників примусити мешканців цих регіонів взяти російський паспорт наважилось на це лише кілька тисяч громадян з окупованих Херсонської та Запорізької областей, тобто менше 1% всього дорослого населення.
Люди усвідомлюють, що втрат від цього “псевдодокумента” значно більше ніж користі. Багато хто з громадян саме через насильницьку паспортизацію ухвалює рішення виїхати з ТОТ. І це найбільш правильно. Не береш до рук токсичний “документ” країни-агресора та їдеш на контрольовану Урядом територію – рятуєш себе й Україну.