![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/0c4198c6-83ca-4de1-b19b-7c93ad8921c3.jpeg)
Під головуванням Віцепрем’єр-міністра України Ірини Верещук відбулась нарада щодо доступу до освіти осіб, які перебувають у районах, де тривають бойові дії, в тимчасовій окупації або в оточенні.
У нараді взяли участь Міністр освіти Сергій Шкарлет, народні депутати, представники Представництва Президента України в АР Крим, міжнародних і національних міжурядових організацій та інші.
Обговорено питання вступу до вишів осіб, які перебувають на ТОТ, зокрема в режимі онлайн, а також організації навчання для учнів, які проживають на зазначених територіях. Окремо учасники обговорили питання впровадження документів про освіту в додатку «Дія» й одержання свідоцтв про повну та базову загальну середню освіту випускниками з ТОТ на контрольованих територіях.
За результатами наради сторони домовилися визначати основні механізми для спрощення й врегулювання обговорених питань. Зацікавленим органам влади надані відповідні доручення.
![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/8e00bd1b-9228-40db-b5de-c327febd45f2.jpeg)