![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/photo_2022-09-08_15-54-01.jpg)
Уповноважений з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин, Олег Котенко провів робочу зустріч із політичною радницею Посольства Швейцарії в Україні Сабріною Бюхлер та менеджером Національної програми з питань миру та прав людини Людмилою Гарбуз.
Швейцарська сторона запросила представників Мінреінтеграції долучитися до міжнародних програм обміну досвідом із закордонними колегами, які працюють у чутливій сфері пошуку зниклих безвісти.
Особливу увагу звернули на перспективи співфінансування консультаційної ради та можливості закупівлі специфічних хімічних реактивів, які дозволять прискорити процес ідентифікації тіл.
«Такі програми – база для вдосконалення нашої роботи. Ми фахово зростаємо разом. Обмін інформацією, корисний досвід колег з інших держав – це саме те, що прискорює пошуки кожного нашого громадянина. Щиро вірю: знайдемо та повернемо додому усіх», – наголосив Олег Котенко.