![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/d3c1295b-775e-46e2-9f36-ed70745fbbe5.jpeg)
Днями відбувся великий обмін військовополоненими. Він був складним, адже багато з них – поранені.
Для надання негайної медичної допомоги було забезпечено 37 швидких та лікарів.
Міністерство реінтеграції разом з Запорізькою ОВА та лікарнями подбали про комфорт, завчасно підготувавши все необхідне: одяг, взуття, засоби гігієни та їжу. Кожному забезпечили мобільний зв’язок, бо всі звільнені хочуть подзвонити рідним.
Також важливим моментом для звільнених українців є відновлення паспортних документів та банківських карток. Зробити це якнайшвидше допоможуть відповідні державні організації та фінустанови.
Працюємо разом, аби наші захисники та захисниці скоріше відчули, що вони вдома.