![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/33c27c83-cea9-4a27-ac50-60cd2da2a0e5-2.jpeg)
![](https://minre.gov.ua/sites/default/files/field/image/fdf3423b-bc5f-4784-9aa2-3be42a4493c3_0.jpeg)
ПриватБанк продовжує відкривати відділення й у деокупованому Херсоні. Так, у місті вже функціонує три відділення держбанку за адресами: вул. Суворова, 34, вул. Потьомкінська, 20 і проспект 200-річчя Херсона, 32.
У них можна скористатися послугами каси, банкомата-ресайкла (може як видавати купюри, так і приймати), а також отримати допомогу спеціалістів з обслуговування клієнтів.
Крім того, зняти готівку можна у банкоматі, що знаходиться в холі Херсонської міської клінічної лікарні (вул. Комарова, 2).
Загалом ПриватБанк відновив повноцінну роботу вже 40 своїх базових відділень у звільнених населених пунктах України.