![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/7dcddd49-1191-4b2a-b99f-dc7e87fcf040.jpeg)
З початком повномасштабного російського вторгнення роль Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України радикально змінилась. Відомство стало одним з центрів оперативного гуманітарного реагування на ситуації, викликані війною, розповіла віцепрем’єр-міністр Ірина Верещук в інтерв’ю італійському виданню Adnkronos.
“Допомагаючи цивільним людям, що опинились в небезпеці, Мінреінтеграції діє максимально швидко. Наприклад – у випадках зміни лінії фронту. Ми забезпечували оперативну евакуацію жінок, дітей, людей похилого віку. Організуємо реабілітацію сиріт, які опинилися на тимчасово окупованих територіях,” – розповіла вона.
Нагадаємо, серед ключових нинішніх пріоритетів Мінреінтеграції Ірина Верещук назвала: вирішення проблем ВПО, а також – допомогу українцям, виїжджаючім з ТОТ, депортованим до рф, сім’ям полонених та зниклих безвісти.