![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/c2344080-d4b5-45ab-abfa-627eba7efd62.jpeg)
Процес евакуації мирного населення з ТОТ Херсонщини та Запоріжжя вже почався, але йде складно: рф блокує евакуаційні шляхи, не відкриває гумкоридори. Своєю чергою, українська влада разом з волонтерами намагаються всіляко допомогти співвітчизникам виїхати з небезпечних регіонів на контрольовану Урядом територію. Про це розповіла віцепрем’єр-міністр України Ірина Верещук в інтерв’ю італійському виданню Adnkronos.
«Сподіваємось прорвати блокаду найближчим часом!» – зазначила посадовиця.
Вона нагадала, що від початку повномасштабного російського вторгнення Мінреінтеграції вдалося евакуювати з тимчасово окупованих територій, з тих, що в облозі, чи з таких, де йдуть бойові дії, понад 350 тисяч цивільних громадян.