![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/02923afd-1b4a-48a1-bdd5-0e33182f1e03.jpeg)
Сьогодні, у День Хрещення Київської Русі, ми вперше відзначаємо День української державності. Свято торік започаткував Президент Володимир Зеленський.
На шостому місяці повномасштабної війни з рф воно особливо символічне. Ми, українці, добре знаємо свою історію. І кожного дня у протистоянні з агресором підтверджуємо, що ми – самостійний, сильний та вільний народ, що має власну державу з тисячолітньою історією.
Такими ми були, такими є сьогодні, такими будуть наші нащадки. Українська держава відбулася. Ми її створювали, ми її захищаємо, ми її відбудуємо. Не дамо ворогу знищити жодної букви нашого алфавіту. Обов’язково переможемо!