![](https://minre.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/img_20230205_224225_057.jpeg)
Перший магазин національного одягу Наталія відкрила в Харкові ще у 2014 році, надихнувшись незламністю українського духу. На полицях можна було знайти товари на будь-який смак: вишиті сорочки, сукні, жилетки та навіть шаровари.
У лютому 2022 року її плани були розписані погодинно: команда готувалася представити нову колекцію. Але війна перевернула все з ніг на голову. Один із магазинів зруйнувала російська ракета.
Тоді підприємиця прийняла рішення релокувати бізнес у Тернопіль, аби врятувати справу свого життя. Нині Наталія наполегливо працює заради перемоги, бо вірить, що українці «народилися в сорочці».