burger
Mümkün olğan arbiy areketler topraqlarında bergi hususiyetlerine dair oturış keçirildi

Mümkün olğan arbiy areketler topraqlarında bergi hususiyetlerine dair oturış keçirildi

09:28 Wednesday January 10, 2024

Vitse baş nazir İrına Vereşçuk bala bağçaları çalışmağan bölgelerde küçük balalarnen DA ailelerge yardım ödemege devam etmege teklif etti

Vitse baş nazir İrına Vereşçuk bala bağçaları çalışmağan bölgelerde küçük balalarnen DA ailelerge yardım ödemege devam etmege teklif etti

13:30 Tuesday November 14, 2023

Boş ayda DAK ödemelerine para vaqtında ayırıldı

Boş ayda DAK ödemelerine para vaqtında ayırıldı

17:47 Friday November 10, 2023

Ukraina 50 ölgen mudafaacını qaytardı

Ukraina 50 ölgen mudafaacını qaytardı

15:00 Friday October 27, 2023

Ukrain yazı ve tili künü

Ukrain yazı ve tili künü

09:05 Friday October 27, 2023

“Nova poşta” Harkiv vilâyetinde ölgen işçilerini ürmetnen añdı

“Nova poşta” Harkiv vilâyetinde ölgen işçilerini ürmetnen añdı

13:00 Monday October 23, 2023

Ukrainada Balalar meseleleri devlet hızmeti teşkil etildi

Ukrainada Balalar meseleleri devlet hızmeti teşkil etildi

10:18 Friday October 20, 2023

Donetsk vilâyetindeki 7 meskün yerde balalarnıñ mecburiy tahliyesi ilân etildi

Donetsk vilâyetindeki 7 meskün yerde balalarnıñ mecburiy tahliyesi ilân etildi

14:42 Wednesday June 14, 2023

Cenk vaqtında ukrain biznesi içün hatırlamalar

Cenk vaqtında ukrain biznesi içün hatırlamalar

15:24 Wednesday December 7, 2022

VİETda rus “pasportı”nı almağa qaçınıñız – bu, çoq “sürpriz”nen bir qapqandır

VİETda rus “pasportı”nı almağa qaçınıñız – bu, çoq “sürpriz”nen bir qapqandır

12:25 Wednesday August 31, 2022

Ne içün rus pasportını almamaq kerek

Ne içün rus pasportını almamaq kerek

12:23 Wednesday August 31, 2022

İşğalcilerniñ “referendumları”nda iştirak etmeñiz – köçüñiz

İşğalcilerniñ “referendumları”nda iştirak etmeñiz – köçüñiz

11:21 Wednesday August 10, 2022

VİETda alınğan rf pasportı – duşman ordusına bir bilettir

VİETda alınğan rf pasportı – duşman ordusına bir bilettir

12:01 Tuesday August 9, 2022