burger

ДП «РЕІНТЕГРАЦІЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ»

Державне підприємство «РЕІНТЕГРАЦІЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ» // STATE ENTERPRISE «REINTEGRATION AND RECOVERY» (далі – ДП «РЕІНТЕГРАЦІЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ») є неприбутковим підприємством, юридичною особою публічного права, заснованим на державній власності, що належить до сфери управління Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Головна мета діяльності ДП «РЕІНТЕГРАЦІЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ» – реалізація політики з питань тимчасово окупованої території України, захист прав населення, що на ній проживає, відновлення на цій території конституційного ладу, її розвиток після реінтеграції. А також надання гуманітарної, соціальної, психологічної та іншої допомоги цивільному населенню, реалізація заходів, передбачених нормами міжнародного гуманітарного права.

ДП «РЕІНТЕГРАЦІЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ» відповідно до покладених завдань:

  • забезпечує оперативне реагування на звернення громадян, які проживають на тимчасово окупованій та/або прилеглій до неї території, отримані на телефонну гарячу лінію Мінреінтеграції та/або підприємства;
  • забезпечує функціонування такої гарячої лінії;
  • забезпечує здійснення заходів із вилучення, передачі та репатріації тіл (останків) осіб, загиблих (померлих) у зв’язку із збройною агресією проти України;
  • забезпечує діяльність пошукових груп, оплату послуг фахівців, які входять до складу пошукових груп, і придбання матеріалів та обладнання.

Наразі ДП «РЕІНТЕГРАЦІЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ» здійснює заходи, спрямовані на реалізацію статутних цілей та завдань з врахуванням умов правового режиму воєнного стану.

Код ЄДРПОУ: 43600078.

Місцезнаходження: Україна, 01133, місто Київ, бульвар Лесі Українки, будинок 26 «А».

Електронна адреса: [email protected]