burger

Розпорядження Кабміну “Про визначення державного підприємства, яке виконує функції Національного інформаційного бюро”

Кабінет Міністрів України

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17 березня 2022 р. № 228-р

Київ

Про визначення державного підприємства, яке виконує функції Національного інформаційного бюро

З метою виконання зобов’язань України у галузі міжнародного гуманітарного права:

1. Визначити, що державне підприємство “Український національний центр розбудови миру” (далі — державне підприємство), яке належить до сфери управління Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, виконує функції Національного інформаційного бюро відповідно до Женевської конвенції про поводження з військовополоненими від 12 серпня 1949 року.

2. Міністерству з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій забезпечити виконання державним підприємством функцій Національного інформаційного бюро щодо військовополонених, які утримуються з 24 лютого 2022 року.

3. Міністерству закордонних справ повідомити Міжнародному комітету Червоного Хреста про виконання державним підприємством функцій Національного інформаційного бюро.

4. Міністерству оборони привести власні нормативно-правові акти, зокрема Інструкцію про порядок виконання норм міжнародного гуманітарного права у Збройних Силах України, у відповідність з цим розпорядженням.

5. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, головам обласних, Київської міської військових адміністрацій разом з іншими державними органами подавати державному підприємству інформацію, необхідну для виконання ним функцій Національного інформаційного бюро.

           Прем’єр-міністр України                                                         Д. ШМИГАЛЬ

 

Посилання на документ

Статут ДП “Український національний центр розбудови миру”